СНІД – фальшивка

псевдозахворювання, досліди над людьми і шалене бабло що крутиться навколо цього міфу ..З часів "відкриття" СНІДу уряд США витратив на нього 50 мільярдів доларів. Два мільярди доларів щорічно отримує Центр з профілактики і контролю захворювань (CDC), в офісах якого і народився цей міф - СНІД.

У 1981 році американський лікар Готтліб запровадив термін «синдром набутого імунодефіциту», скорочено СНІД (англійською – AIDS). Готтліб ввів цей термін, спостерігаючи за п’ятьма пацієнтами-гомосексуалістами. Всі п’ятеро були наркоманами і активно використовували опійні препарати.

Всі п’ятеро були хворі на пневмонію з чітко вираженим ураженням імунної системи. Готтліб та інші лікарі ввели термін «СНІД» як симптом. Наприклад, казали, що захворювання туберкульозом у хворого супроводжується СНІДом, тобто ураженим імунної системи. Це еквівалентно вислову «грип супроводжується підвищеною температурою». Але ж немає епідемії підвищеної температури ?

Так було доти, доки дослідження Готтліба не лягли на стіл до керівництва того самого Центру з контролю і профілактики захворювань. Центр якраз в той час грубо проколовся з так званим «свинячим грипом». Це окрема історії, але її варто згадати. В 1976 році дирекція Центру зробила заяву, нібито з’явився новий вірус – «свинячий грип», який незабаром почне косити американців направо й наліво. Під це вибиваються кошти на виробництво вакцини і починається тотальна вакцинація. 50 мільйонам американців встигають зробити щеплення, як раптом виявляється, що ніякого вірусу не існує, а вакцина має потужні побічні ефекти, від яких тисячі осіб отримують серйозні нервові розлади та параліч. Близько 100 мільйонів доларів держава виплатила за судовими позовами.

Проколовшись зі «свинячим грипом», Центр обома руками вхопився за СНІД. Швиденько відшукали вірус, який «ймовірно» викликає СНІД, і назвали його «вірусом набутого імунодефіциту людини» (ВІЛ). Створили нову технологію ВІЛ-тестування. І пішло-поїхало «виробництво» хворих на СНІД. З фінансуванням у 2 мільярди доларів на рік.

У багатьох чесних науковців подібне шарлатанство викликало обурення. Вони доказували, що ніякого вірусу немає, що тест лише фіксує наявність антитіл в організмі. Тестування дає позитивний результат (виявляє «вірус») при туберкульозі, пневмонії, ревматизмі, розсіяному склерозі і ще двох десятках захворювань, а також після щеплень та переливань крові. Тобто втручання у роботу організму. На це втручання організм відповідає виробленням антитіл, які і виявляє ВІЛ-тест. Задумайтесь над наступним: близько мільйона осіб, у яких виявили ВІЛ 15 років тому, досі не захворіли на СНІД, і навпаки, півтора мільйонам хворих лікарі за симптомами збирались за симптомами діагнозу вати СНІД, але от тест не виявив ВІЛ.

Ігнорувалося і зберігалося в таємниці від суспільства й те, що ніколи не існувало і досі не існує жодного достовірного тесту на ВІЛ. При багатьох хворобах він буде позитивним, що вже надає підстави встановити хворому діагноз «ВІЛ-інфекція». Однак це немає жодного відношення до вірусу імунодефіциту, оскільки тест ніколи не виявляє вірус, а лише засвідчує наявність антитіл у зразках крові. Ці антитіла виробляє імунна система для захисту від хвороботворних мікроорганізмів – так званих антигенів.

Угорський лікар Антал Макк в одному зі своїх інтерв’ю зазначив: «Більшість діагнозів СНІДу ґрунтуються не на виявленні вірусу, а за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я прираховувати до нього такі клінічні симптоми як втрата ваги, хронічна діарея і постійно підвищена температура». За даними, надрукованими в авторитетному англійському медичному журналі «The Lance», японські лікарі, що працювали в Гані, протестували на ВІЛ 227 африканців, яких до цього визнали хворими на СНІД на основі тих самих трьох симптомів. У більше ніж половини з них ВІЛ не було виявлено.

Стає зрозумілим, звідки в африканських країнах беруться ці мільйони «хворих на СНІД», ці 10 чи 20 відсотків. Пронос, втрата ваги, температура ? – Кроком руш на тестування. Позитивна реакція на ВІЛ ? – Хворий. Наступний.

Всесвітня Організація Охорони Здоров’я міцно присмокталася до цієї годівниці. На конференції в Токіо її представники скаржились, що фінансування зменшилось з 90 мільйонів доларів до лише 70. Але ж треба бідним країнам допомагати, не вистачає. На що ж ви думаєте, витрачаються ці мільйони ? Звісно. На презервативи.

Отже. Мільйони африканців хворіють, помирають від малярії та різних інших хвороб, пов’язаних з антисанітарією, голодом, кліматом, тобто з тяжкими умовами життя. Але нас прагнуть переконати в тому, що насправді вони хворіють та помирають від якоїсь загадкової нездоланної епідемії, врятуватись від якої можна лише за допомогою презерватива. І отже не треба надсилати продовольство та ліки від хвороб, не потрібно робити щеплення від туберкульозу, не потрібно готувати місцеві кадри медиків і взагалі налагоджувати систему охорони здоров’я. Потрібно лиш мільярдами надсилати гумові контрацептиви у яскравих обгортках.

Цим самим, одним ударом вбиваються два зайці: і зменшується народжуваність, і зростає смертність від туберкульозу та інших «хвороб неблагополуччя». Політика і економіка тут виступають єдиним цілим. Є корисливі інтереси потужних бюрократичних і комерційних структур і є спільні політичні інтереси. Окрім того, у перспективі СНІД – це ефективний інструмент контрою над суспільством. Адже кого завгодно можна підвести під діагноз, а далі – примусове лікування, ізоляція, смерть. Так що «каральна психіатрія» відпочиває порівняно з тими тоталітарними задоволеннями, яких можна очікувати при «боротьбі зі СНІДом».

Але повернемось від політики до економіки. Зрозуміло, що СНІДу та боротьбі з ним завдячують виробники презервативів. Але є й інші, хто збудував на цьому свій бізнес. Наприклад, фармацевтична компанія Burroughs Wellcome, що виробляє ліки від СНІДу - АZТ, відомі також як «Ретровір».

Це надцікавий лікарський засіб. ВІЛ був відкритий у 1984році, а вже у 1986-му році компанія робить заяву, що ліки винайдені, і у 1987-му вони надходять у продаж. Насправді, все набагато цікавіше та простіше: AZT був розроблений ще у 70-ч роках для боротьби з раком. Але з’ясувалось, що сильно токсичний AZT вбиває швидше ніж рак, і в продаж він так і не надійшов. І ось тепер вирішили з’ясувати, хто вбиває швидше – АZТ чи СНІД, а з тим і відбити кошти, вкладені у його розробку.

Центральна лікарня Масачусетса отримує 140 тисяч доларів за інформацію про 19 пацієнтів, яких нібито врятував новий засіб. І кожен з медиків, що підтвердили дієвість АZТ, отримує дотації від компанії, вкрай зацікавленої у реалізації засобу.

Професор молекулярної та клітинної біології Каліфорнійського університету Пітер Дюсберг стверджує, що близько 50 тисяч осіб померли від прийому АZТ. Цей суперзасіб «валить» всі клітини без розбору, в першу чергу – шлункового тракту та кісткового мозку. Дослідницький центр Конкорд опублікував дані, з яких випливало, що ті, хто приймають АZТ, живуть не довше за тих, хто його не приймає. Незабаром після публікації головного статистика центру, що готував цей матеріал, збила вантажівка.

Ще одна велика соціальна група, якій вкрай потрібен СНІД, - гомосексуалісти. Звісно що не рядові пєдікі, а різні бюрократи від гомосексуалізму, що заробляють на «жахливому AIDS». Під час конференції з питань СНІДу в Берліні група гомосексуалістів побила дослідницю Джейн Шантон, яка зняла фільм, що доводив відсутність СНІДу в Африці. Готель та поїзд хуліганам оплатила Burroughs Wellcome.

Ще одною зацікавленою категорією виступають наркоділки. Якщо імунітет руйнується через вірус, отже вся проблема у шприцах як в засобі передачі вірусу. Така думка не набридливо нав’язується. Вколюй себе чистими шприцами – і уникнеш СНІДу. Не потрібно бути науковцем, щоб зрозуміти, що це – дурниця. Героїн без усякого «СНІДу» валить по імунній системі, вколюйся ти хоч надстерильним шприцом. В той час, як наводяться факти, що у наркоманів, які вважались хворими на СНІД, у випадку припинення прийому наркотиків здоров’я з роками покращується і від «невиліковної хвороби» вони не вмирають.

Боротьба зі СНІДом – це приклад типової грандіозної афери, який процвітає в сучасному світі. Величезну роль в цьому, як і в будь-якій іншій масштабній брехні, відіграють ЗМІ. Точка зору чесних науковців висвітлюється у дрібно тиражних наукових збірках, в локальних газетах чи радіопередачах. Тоді як щедрооплачувана брехлива «офіційна» пропаганда ведеться в планетарних масштабах.

І нарешті, у цього гігантського кругообігу брехні є ще один союзник – дурні, жадібні та боягузливі люди. Автор книги про СНІД, доктор Джон Лоренс пише: «Багато вченців знають правду про СНІД. Але існує величезна матеріальна зацікавленість, укладаються мільярдні угоди, розвивається бізнес, пов’язаний зі СНІДом. Тому вченці й мовчать, отримуючи для себе прибуток і сприяючи процвітанню цього бізнесу». Такий цей дурний світ. Істина на потрібна навіть вченцям. Такого глобального мракобісся, побудованого на комерційній основі, не знало навіть «темне середньовіччя».

Через кілька років після «відкриття» СНІДу, його першовідкривач Роберт Галло був змушений визнати, що відкриття не було. За що й був оголошений винним у наукових проступках комісією чесних дослідників Національного інституту здоров’я США. Сталося це 1992 року. Галло зізнався, що в нього немає доказів не лише того, що ВІЛ викликає СНІД, але й того, що ВІЛ взагалі є вірусом.

тепер задумайтесь над тим, яке зараз населення України ? 46 мільйонів. Раніше воно було 52 мільйони. Такими темпами ми не доживемо і до наступного століття. Можливо скорочення, а точніше, вимирання українців відбувається не внаслідок міфічного СНІДу та інших вигаданих факторів, а у зв’язку з залякуванням населення казками про жахливі хвороби ?

Надіслав Mikkie.Обновлен 24 апр 2013. Создан 16 окт 2008  Комментарии       
Всего 2, последний 2 года назад
Ігор 16 сен 2017 ответить
osriv.sad@ukr.net
osriv.sad@ukr.net 16 сен 2017 ответить
Був донором . За місяць часу прийшло повідомлення з станції переливання крові з'явитися у снід центр....ну і життя пішло стрес,глибока депресія. Допоможіть будь ласка
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Гуртом Пам’ятай про Крути Програма захисту українців Виготовлення сходів з дерева, монтаж та доставка .. ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Loading
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Visitor Map
Create your own visitor map!
__________________________________________________________________________________________________________________________________________