Сучасний раб
1. Сучасний раб змушений працювати без зупинки до смерті тому, що коштів зароблених рабом за один місяць, вистачає, щоб оплатити житло за 1 місяць, їжу за 1 місяць і проїзд за 1 місяць. Оскільки грошей вистачає у сучасного раба завжди тільки на 1 місяць, сучасний раб змушений працювати все життя до смерті. Пенсія також є великою фікцією, тому що Раб-пенсіонер віддає всю пенсію за житло і їжу, і у раба-пенсіонера не залишається вільних грошей.


2. Другим механізмом примусу рабів до роботи є створення штучного попиту на псевдо-потрібні товари, які нав'язуються рабу за допомогою тв-реклами, піару, положення товарів на певних місцях магазину. Сучасний раб залучений в нескінченну погоню за «новинками», а для цього змушений постійно працювати.


3. Третім механізмом економічного примусу сучасних рабів є кредитна система, з «допомогою» якої сучасні раби все більше і більше втягуються в кредитну кабалу, через механізм «позичкового відсотка». З кожним днем ​​сучасний раб винен все більше і більше. Сучасний раб, для того щоб розрахуватися з процентним кредитом, бере новий кредит, не віддавши старий, створюючи піраміду боргів. Борг, постійно висить над сучасним рабом, добре стимулює сучасного раба до роботи навіть за мізерну плату.


4. Четвертим механізмом змусити сучасних рабів працювати на прихованого рабовласника є міф про державу. Сучасний раб вважає, що працює на державу, але насправді раб працює на псевдо-державу, тому що Гроші раба надходять в кишеню рабовласників, а поняття держави використовується, що-б затуманити мізки рабів, щоб раби не задавали зайвих питань типу: чому раби працюють все життя і залишаються завжди бідними? І чому раби не мають частки прибутку? І кому конкретно перераховуються гроші, виплачені рабами у вигляді податків?


5. П'ятим механізмом примусу рабів є механізм інфляції. Зростання цін за відсутності зростання зарплати раба, забезпечує приховане непомітне пограбування рабів. Таким чином, сучасний раб бідніє все більше і більше.


6. Шостим прихованим механізмом змусити раба безкоштовно працювати: позбавити раба коштів на переїзд і купівлю нерухомості в іншому місті або іншій країні. Цей механізм змушує сучасних рабів працювати на одному містоутворювальному підприємстві і «терпіти» кабальні умови, тому що інших умов у рабів просто немає і втекти рабам нема на що й нікуди.


7. Сьомим механізмом, який змушує раба безкоштовно працювати, є приховування інформації про реальну вартість праці раба, реальної вартості товару, який справив раб. І частки зарплати раба, яку забирає рабовласник через механізм бухгалтерського нарахування, користуючись незнанням рабів і відсутністю контролю рабів над додатковою вартістю, яку рабовласник забирає собі.


8. Для того, що-б сучасні раби не вимагали своєї частки прибутку, не вимагали віддати зароблене їх батьками, дідами. Є замовчування фактів розграбування по кишенях рабовласників ресурсів, які були створені численними поколіннями рабів впродовж тисячолітньої історії.


9. Дев'ятим механізмом, є прихованй психологічний тиск на раба. Таке наприклад як "дресскод". Яскравим прикладом є носіння в офісах краватки. На підсвідомому рівні людина відчуває себе рабом, тому що цей символ йде з нами з часів стародавнього Єгипту. Там його носили раби і злочинці. А на фізичному, постійне перетягування артерій, які живлять головний мозок, веде до загальмованості реакцій.У жінок, обов'язкове носіння підборів теж призводить до ослаблення імунітету і психологічної залежності. Активні точки розташовані на ступнях поступово деформуються і як наслідок поява хронічних захворювань.


10. Сучасна медицина не виліковує людину, а лише підтримує її основні функції в робочому стані до певного часу. При цьому, сама ж людина оплачує лікування від завданих травм в процесі використання самого себе..Создан 14 мая 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Виготовлення сходів з дерева, монтаж та доставка ..
Loading
__________________________________________________________________________________________________________________________________________