Чому зникли неандертальці

або, хто їх з`їв ..
Неандертальці зникли тому, що їх з`їли предки людини. Нову і оригінальну версію зникнення на землі неандертальців, які вважаються сучасною наукою тупиковою гілкою в процесі розвитку людини, запропонував антрополог Фернандо Роцци, що працює у Франції, повідомляє ИТАР-ТАСС.

У статті, опублікованій у сьогоднішньому номері авторитетного наукового видання "Журнал антропологічних наук", він стверджує, що неандертальців просто "з`їли". А зробили це предки нинішньої людини, що мешкали одночасно з ними, - кроманьйонці.

У світовій науці немає єдиного погляду на причини зникнення близько 30 тис років назад неандертальців, що населяли територію сучасної Європи. Запропоноване пояснення Роцци зроблене на основі вивчення ним недавно виявленого на південному заході Франції фрагмента черепа неандертальця в печері, яку населяли близько 43 століть назад кроманьйонці.

Згідно з висновками вченого, неандерталець, останки якого були знайдені, був з`їдений предками сучасної людини.

Версія Фернандо Роцци викликала широку полеміку в світових наукових кругах, оскільки вона пропонує нове пояснення несподіваному зникненню неандертальців.

До речі, німецькі генетики розшифрували значну частину генома сусідів предка людини. Неандертальці не передавали генів людині, не їли молочних продуктів, та зате могли розмовляти.

Дослідники вже зараз можуть сказати, що відмінність генома неандертальця від генома людини складає 12,8% різниці людина-шимпанзе, з якими людський геном збігається на 99%.

intv-inter.net


Создан 13 июн 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Виготовлення сходів з дерева, монтаж та доставка ..
Loading
__________________________________________________________________________________________________________________________________________